Menu
Obec Bíňa
ObecBíňa
Bény község

Oznam RVPS Nové Zámky

Érsekújvári Járási Állategészségügyi hivatal információja

 Vážený občania,

Regionálna veterinárna a potravinová správa informuje občanov o výskyte afrického moru ošípaných u uloveného diviaka v katastrálnom území obce Čata.

Z tohto dôvodu upozorňujeme chovateľov ošípaných na povinnosť registrácie chovu a dodržiavanie zásad biologickej bezpečnosti chovov.

Poľovníckym organizáciám boli nariadené opatrenia RVPS Levice, ktoré obsahujú aj zákaz lovu všetkej zveri a aktívne vyhľadávanie uhynutých diviakov. Z dôvodu zabránenia šírenia nákazy RVPS Levice zakazuje vstup do revírov v katastrálnych územiach našej obce pre všetkých občanov.

 

RVPS Oznámenie

 

Tisztelt lakosság,

Az Érsekújvári Járási Állategészségügyi hivatal informálja a lakosságot, hogy Csatai kataszter körzetében találtak Afrikai sertéspestissel fertőzött vaddisznót, ezért figyelmeztetik a lakosságot a kötelező sertésfarmok regisztrálására, és a higiéniai előírások betartására.

A Vadászegyesületeknek a Lévai Járási Állategészségügyi hivatal megtiltotta az összes fajta állat vadászását. A sertéspestis járvány megelőzése miatt tilos minden személynek a községünk vadászterületére menni.

Prílohy

scan0112.pdf

scan0112.pdf
Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 212,73 kB
Dátum vloženia: 7. 7. 2021 11:09
Dátum poslednej aktualizácie: 31. 1. 2024 15:04
Autor: Správca Webu

Obec

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Riešenie migračných výziev v obci Bíňa

Riešenie migračných výziev v obci Bíňa

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:3
DNES:177
TÝŽDEŇ:639
CELKOM:391203


hore