Bíňa - Zjednodušená verzia stránok

Označovanie zberných nádob

Kukák jelölése

Oznamujem občanom, že od januára bude treba označovať zberné nádoby na zmesový komunálny odpad štítkami, ktoré potvrdzujú zaplatenie poplatkov za odvoz.

Štítky si občania môžu vyzdvihnúť od 04. januára 2021 na obecnom úrade počas stránkových hodín. Po prechodnom období neoznačené nádoby nebudú vyprázdnené.

Podmienky odvozu komunálneho odpadu v obci ako aj systém označovania zberných nádob je uvedený vo VZN č. 03/2020, ktoré je zverejnené na webovej stránke obce.

.................................

Értesítjük a lakosságot, hogy január 04.től a szeméttároló edényeket kötelező megjelölni a községházán átvehető szalagokkal, amelyek a szemétdíj befizetését igazolják.

A szalagok átvehetők Január 04.től a helyi községházán az ügyfélfogadási időben.

Az átmeneti idő leteltével a jelöletlen kukák nem lesznek kiürítve.

A szemét elhordás és a kukák jelölésének feltételei megtalálhatók a Bény Község 03/2020 számú általános érvényű rendeletében, amely megtalálható községünk web oldalán.

VZOR:

vzor štítok